1-2 dagen levertijd | Gratis verzending vanaf €25,- | Kies 2 staaltjes

Hugo Boss Eau de parfum The Scent For Her

Eau de parfum
4.7 (58)
150 ml - Refill
Adviesprijs€ 159,00
€ 135,15
Je bespaart 15%
Online: Op voorraad
Gratis verzending
cadeau
Veganistisch
Art-Nr.1206936
Product typeSpray
ToepassingsgebiedHals
LeeftijdAlle Leeftijden
VerantwoordelijkheidVeganistisch
ToevoegingenVrij Van Parabenen, Vrij Van Aceton, Comedogeen-Vrij, Zonder Olieachtige Ingrediënten, Palmolievrij, Paraffine-Vrij, Siliconen Vrij, Ammoniak Vrij, Sulfaat Vrij, Ftalaat-Vrij

BOSS THE SCENT for Her Eau de Parfum

VROUWELIJK, VERLEIDELIJK, SOPHISTICATED

BOSS THE SCENT for Her, het verleidelijke damesparfum van HUGO BOSS Fragrances. Geïnspireerd door een reis door krachtige verleiding, BOSS THE SCENT for Her straalt een sublieme vrouwelijke elegantie, warmte en verleiding uit die zich geleidelijk in de loop van tijd ontplooit door de BOSS-vrouw en brengt de BOSS-man dichterbij.

  • Topnoten: HONING PERZIK EN FRESIA BLOEM
  • Hartnoten: OSMANTHUS BLOEM

  • Basisnoten: GEROOSTERDE CACAO

In de Topnoot combineren fruitige en honing zoete perzik en fresia's elkaar in een voortreffelijke combinatie. Dan beginnen warme en wellustige harttonen van de oosterse bloem Osmanthus zich te openbaren. Het verbindt de Top - en Basisnoten met elkaar; de aanvankelijk lichte verfijnde uitstraling ontwikkeld zich tot een donkere, bedwelmende kwaliteit. Dit ontketent de parfum een onweerstaanbaar rijke basisnoot van geroosterde cacao.

#BeYourOwnBOSS
‘Laat uw zintuigen verleiden met BOSS THE SCENT.’

 

Leveranciersinformatie

Coty

14 rue du Quatre Septembre

75002 Paris

France

www.coty.com

150 ml - Refill